Meie tüdrukud osalesid FIG võistlusel Poolas

5. aprillil võistlesid TSSK Diiva graatsiad rahvusvahelisel turniiril “IRINA CUP” Poolas. Non-FIG turniiril juunioride vanuseklassis oli meie sportlastest parim Karina Krit, kes sooritas oma kavad kaotusteta ja saavutas tubli 8. koha. Kohe tema järele 9ndale kohale tuli samuti meie klubi võimleja Angelika Makarenkova, kes tegi puhtalt pallikava, kuid eksis paar korda kurikakavas. Samas vanuseklassis võistlesid veel sünnipäevalaps Mia Marie Logina, kes saavutas 18. koha ja Mia Natalie Sikk, kes tuli 31. kohale.
Meistriklassis jõudus pjedestaalile Triinu Kanep, kes saavutas kolmanda koha.

Laupäeval ja pühapäeval võistlesid Diiva võimlejad juunioride ja seenioride FIG võistlusel. Päris kõik veel välja ei tulnud, kuid pealtvaatajad ja kohtunikud said nautida päris ilusaid ja kindlaid kavade esitlust.
Juuniorite arvestuses kolme kava kokkuvõttes saavutas Carmen Grigorovits 14nda, Gerda Jäe 15nda ja Liisi Leppik 28nda koha. Kokku oli 36 võistlejat. Meistriklassi arvestuses kolme kava kokkuvõttes saavutas Narine Grigorjan 10nda, Victoria Põllumäe 15nda ja Marie-Anett Kaasik 16nda koha. Kokku võistlejaid selles vanuses oli 38.

Järgmine start toimub juba tuleval nädalavahetusel Narvas, mis on ka ühtlasi viimane jõuproov enne Eesti Meistrivõistlusi, mis toimuvad 19.-20. aprillil Tartus.

Palju, palju õnne kallid tüdrukud, treenerid, vanemad.

TULEMUSED