Tugeva konkurentsiga Christmas Cup’ilt medaleid nii individuaalselt kui ka rühmkavades

8.-9. detsember toimus Tallinnas selle aasta eelviimane võistlus. Võistluselt võtsid osa nii individuaalvõimlejad kui ka iluvõimlemise rühmkavad.

Iluvõimlemise meistriklassi individuaalvõistlusel võitis Narine Grigorjan pallikavaga 3. koha! Kolmanda  koha toonud pallikavaga kogus Narine 16.750 punkti. Rõngakavas sai Narine 16.100 punkti, mis tõi talle 4. koha. Kolme kava kokkuvõttes saavutas Narine 5. koha. Samas vanuseklassis võistles ka Victoria Põllumäe, kes saavutas mitmevõistluses 15. koha.

Individuaalvõistlusel osalesid veel 2007A võimlejad. Liisbet Sorge saavutas mitmevõistlusel 23. koha ning Keitrin Lepaste 26. koha.

Iluvõimlemise rühmkavade võistlus toimus nii meistriklassile kui ka juunioriklassile.

Meistriklassi rühmkavas saavutas meie võistkond pallikavas 1. koha ning kurika- ja rõngakavas 3. koha!  Ka kahe kava mitmevõistluse tulemusena saavutati 3. koht! Meistriklassi võistkonnas võistlesid 
Mirelle Uibokand, Anette Kõrge, Triinu Kanep, Andra Palla, Kristel Jõudu ja Keilin Lepaste.

Juunioriklassi rühmkavas saavutati lindikavas 2. koht ja rõngakavas 3. koht! MItmevõistluse tulemuseks saavutati suurepärane 2. koht! Juunioriklassi võistkonnas võistlesid Gerda Jäe, Alina Prokofjeva, Liisi Leppik, Polina Hardikova, Anita Korotkova ja Carmen Grigorovitš. 

Selle aasta viimaseks võistluseks on Slonny Cup, mis toimub 15.-16. detsember Tartus.

Täpsemaid tulemusi saad vaadata SIIT