TSSK Diiva lõpetas aasta Slonny Cup võistlustega!

e5

Laupäeval ja pühapäeval toimus a.le.coq Spordimajas ilu- ja rühmvõimlemisvõistlus Slonny Cup. Enamus  Diiva iluvõimlejatele oli see hooaja esimeseks individuaalvõistluseks. Iluvõimlemise A gruppides võistlesid vanuseklassid 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002,  Juunioriklass ja Meistriklass.

Kõige nooremas vanuseklassis tegid oma elu esimese võistluse TSSK Diiva iluvõimlejad Elina Saealle, kes saavutas tubli 2. koha, Sofija Gorjunova (3.koht) ja Kristelle Laanejõe (4.koht), selle vanuseklassi parim oli Anastassia Ivanova (Anna Melody SK).

2007 A grupis võisteldi vabakavaga ja seal saavutas Karina Saealle kuldmedali (TSSK Diiva), Sofija Selivanova hõbemedali (TSSK Diiva) ja pronksmedali sai kaela Anzelika Prijaznuk (Sillamäe Kalev), 4. koha saavutas meie klubi võimleja Keitrin Lepaste ning Elo-Kaisa Viiding 6. koha.

2006 A grupis saavutas vabakava ja vahendikava kokkuvõttes kõrgeima koha TSSK Diiva võimleja Emma Emberlin Ets, hõbemedali sai Aleksandra Jegorova (Sillamäe Kalev) ja pronksmedali Brigite Roos (TSSK Diiva), selles vanuseklassis olid edukad veel meie klubi võimlejad Angelika Makarenkova (4. koht) ja Karina Krit (5. koht).

2005 A grupis tõusis pjedestaali kõrgeimale kohale Polina Hardikova (TSSK Diiva), 2. koha saavutas VK Janika võimleja Vanessa Kivirand ja 3. koha TSSK Diiva võimleja Anita Korotkova.

2004 A grupis saavutas meie klubi võimlejatest kõrgeima koha Gerda Jäe, kes sai kaela hõbeda, kuldmedali võitis Anita Derjagina (SK Nord) ja pronksmedali Sabiine Oras (VK Janika).

2003 A grupi võitis Emilija Yashchuk (SK Nord), 2. koht Marie Anett Kaasik (VK Rütmika) ja 3. koht Emili Visnapuu (VK Janika).

2002 A grupi esikolmik oli: Maris Meikar (VK Rütmika), Andra Palla (VK Janika), Arina Okamanchuk (Sillamäe Kalev). TSSK Diiva võimlejatest oli selles vanuseklassis parim Keilin Lepaste (4. koht).

Meistriklassis tegi oma esimese võistluse Helena Jäe, kes saavutas kolme kava kokkuvõttes hõbemedali, kulla sai kaela Kärolin Rentel (VK Janika) ja pronksi Brigita Nümmsalu (VK Janika).

Pühapäeval võistlesid 2006 B grupis edukalt Kamilla Tšešun (1. koht) ja Viktoria Päll (4. koht).

Täname kõiki treenereid, võimlejaid, lapsevanemaid ja abilisi eduka aasta eest ja soovime kõikidele häid pühi!!!