Shining Star võistluselt meie võimlejatele mitmeid poodiumikohti!

Selle hooja viimaseks võistluseks oli Tallinnas toimuv rahvusvaheline võistlus Shining Star.

Kõige pisemate vanusegrupis (2010 sünniaasta) tugevas konkurentsis saavutas tubli 3. koha Ketri Taaber.

2009 sünniaasta tütarlaste seas tuli tublile 2. kohale nii mitmevõistluses kui ka vabakavas Loviisa Paas. Samas vanusegrupis vahendikavas saavutas 2. koha Eleri Arestov ja 3. koha Heelika Elbrecht. Mitmevõistluses oli Heelika 4, Eleri 5 ja Marianne Tetlov 7.

2008 vanusegrupis nii mitmevõistluses kui ka vahendikavas saavutas 2. koha Sofija Gorjunova. Mõlemad kavad stabiilselt hästi tegi Kristelle Laanejõe ja sai tugevas konkurentsis 5 koha, Sandra Kutkin 7 ja Mia Kutkin 9.

2006 vanusegrupis meie tüdrukutest parim oli Karina Krit, kes saavutas mitmevõistluses neljanda koha ja kurikakavas tubli 2. koha. Tema järel oli Angelika Makarenkova, kes saavutas 5 koha ja Viktoria Päll 7.

2005 vanusegrupis paistis eriliselt silma Anita Korotkova, kes mitmevõistluses saavutas kõrge 2 koha, mõlemas vahendikavas 3. koha ja tunnistati ühtlasi noorteklassi Miss Shining Star tiitliga.

2004 vanusegrupi tublim oli Gerda Jäe, saavutades mitmevõistluses ja rõngakavas 3. koha ja võites kurikaharjutuses 1. koha. Hooaja parima etteaste tegi Kristel Jõudu ja saavutas samas vanusegrupis 11. koha. Tema järel 12. kohal oli Liisi Leppik ja 13. kohal Alina Prokofjeva.

2003 vanusegrupi mitmevõistluses ainult 0.25 punktiga esikohale kaotanud Narine Grigorjan saavutas mitmevõistluses kõrge 2. koha ja tuli rõngakavas ja pallikavas vanuseklassi võitjaks.

2002 vanusegrupi tugevas konkurentsis saavutas Mirelle Uibokand väga tubli 4. koha

Meistriklassi mitmevõistluse võitis Helena Jäe, olles parim ka kahes vahendikavas ja saavutades tiitlit Miss Shining Star.

Diiva võimlejatest saavutas 2008B vanusegrupis parima tulemuse Mia Rekker – 6 koht. Samas vanusegrupis saavutasid Caroliisa Lepp 9. koht, Kristina Krit 13. koht ja Margarita Prilepina 15. koht. Kokku selles vanuseklassis võistles 21 võimlejat.

2006B vanusegrupis saavutas Liisa Tobreluts 12.koht.

2003B vanusegrupis saavutas Triinu Kanep tugevas konkurentsis kurikakavas 2. koht. Rõngakava kahjuks ebaõnnestus. Mitmevõistlusel tuli 6. koht.

2002B vanusegrupis saavutas Anette Kõrge mitmevõistluses väga tubli 2. koha. Sooritades kurikakava ilma suurte vigadeta tuli Anette selle vahendi võitjaks!

Palju õnne tüdrukutele. Aitäh treeneritele, vanematele ja pöidlahoidjatele!

 Tulemused