Miss Valentine võistluselt kuldmedalid!

Pikk võimlemist täis nädalavahetus on läbi saanud. Neljapäevast pühapäevani võistlesid meie 4 individuaalvõimlejat ja 5 rühma 25. korda peetaval rahvusvahelisel Miss Valentine võistlusel.

Meistriklassi FIG võistlusel võistles Narine Grigorjan. Narine saavutad mitmevõistluses 20. koha (60.0 punkti). Kõige paremini õnnestusid Narinel rõnga- ja pallikava, kus ta saavutas vastavalt 18. ja 11. koha.
🎥Narine rõngakava: https://youtu.be/ol-4e0hoFG0
🎥Narine pallikava: https://youtu.be/Fg3ICcsQOWU

Meistriklassi NonFIG võistlusel võistlesid Victoria Põllumäe ja Marie-Anett Kaasik. Victorial õnnestus kõige paremini kurikakava, kus saavutas 14.8 punkti. Marie-Anetil õnnestus samuti kõige paremini kurikakava, kus ta saavutas 15.05 punkti ja jäi alla kõigest 0.1 punktiga 3. koha saavutanud ukrainlannale.

Juunioriklassi 2006 vanuseklassi NonFIG võistlusel võistles Angelika Makarenkova, kes saavutas kolme kava mitmevõistluses 16. koha.

Meistriklassi rühmkava, koosseisus Mirelle Uibokand, Anette Kõrge, Triinu Kanep, Andra Palla, Kristel Jõudu ja Keilin Lepaste, võistles FIG võistlusel ning saavutati mitmevõistluses 5. koht. Lisaks pääseti finaali 5xpalli kavaga. Finaalis parandati oma eelvõistlusel saavutatud punktisummat veelgi (eelvõistlusel 15.7 ja finaalis 15.95) ning saadi 4. koht.
🎥Meistriklassi rühma pallikava eelvõistlusel: https://youtu.be/HU7JULbMRv8

Meie juunioriklassi võistkond võistles samuti FIG võistlusel. Mitmevõistlusel saavutati kahe kava kokkuvõttes 6. koht. Teisel võistluspäeval esitati emotsionaalne lindikava, mille eest saadi 15.8 punkti. Kahjuks jäi lindikavaga finaali pääsust puudu vaid 0.1 punkti. Võistkonnas võistlesid Gerda Jäe, Alina Prokofjeva, Liisi Leppik, Polina Hardikova, Anita Korotkova ja Carmen Grigorovitš.
🎥Juunioriklassi rühma lindikava: https://youtu.be/bCt-LTJgpSY

Noorteklassi rühmkavades võitis meie võistkond 1. koha! Eelvõistlusel saavutati hindeks 11.633 ning finaalis parandati seda tulemust oluliselt. Finaalis saadi hindeks kõrged 13.467 punkti! Rühma kuuluvad Sofija Gorjunova, Kristelle Laanejõe, Caroliisa Lepp, Mia Kutkin ja Sandra Kutkin.

Lasteklassi rühmkava kahjuks finaali ei pääsenud. Eelvõistlusel saadi rõngakava eest 5. koht. Rühmas võistlesid Loviisa Paas, Eleri Arestov, Uljana Vallimets, Doris Kavald ja Kamilla Totšonaja.

Kuigi miniklassis rühmkava võistlusel võistlesid vaid Eesti rühmad, siis Miss Valentine võistlus oli neil esimest korda nii suurel võistlustel võistlemine. Oma esimesel suurel võistlusel võistlemine oli tüdrukutele edukas ning võideti 1. koht! Võistkonda kuuluvad Rebekka Hõbejärv, Lusine Grigorjan, Ringa Nemvalts, Roberta Anette Annuk, Brita Kommussaar ja Lizette Plumer.

Palju, palju õnne!

Tulemused