Lootuste KV saavutas Sofija Gorjunova 2. koha!

Kaks tihedat võistluspäeva taas läbi. Seekord Tartus võistlesid sadaüks Eesti miniklassi, lasteklassi ja noorteklassi iluvõimlejat 14st klubist. VK diivast võistlustel võtsid osa 18 võimlejat. 

Miniklassis parim oli Ketri Taaber, kes saavutas 9. koha. Samas vanuseklassis Lusine Grigorjan saavutas 12. ja Uljana Vallimets 13. koha. 

Lasteklassis 2009 aasta sündinute seas parim oli Loviisa Paas, kes saavutas mitmevõistlusel 7. koha ja tubli 4. koha hüpitsa kavaga. Samas vanuseklassis 8. kohale tuli Eleri Arestov, kellel samuti kõige paremini õnnestus hüpitsakava, millega ta saavutas viienda koha. 


Lasteklassis 2008 aasta sündinute seas parim oli Sofija Gorjunova, kes saavutas mitmevõistlusel kõrge teise koha. Kõige paremini õnnestus Sofijal hüpitsakava, millega ta saavutas samuti teise koha. Samas vanuseklassis saavutas Elina Saealle 7. koha, Mia Kutkin 12., Kristelle Laanejõe 14., Sandra Kutkin 18. koha ja haiguse tõttu ainult kahe kavaga võistelnud Margarita Prilepina 28. koha. 


Noorteklassis 2007 aastal sündinute seas Karina Saeall saavutas 11. ja Keitrin Lepaste 16. koha. 


Noorteklassis 2006 aastal sündinute seas parim oli Karina Krit, kes saavutas 6. koha. Samas vanuseklassis tuli Viktoria Päll 7., Angelika Makarenkova 9. ja Emma Emberlin Ets 12. kohale.

Palju õnne ja jaksu edaspidiseks!

TULEMUSED