Liisi Leppik ja Mirelle Uibokand on oma vanuseklasside Tartu meistrid!

2Täna lõppesid Tartu meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, Tartu SS Kalev Võimlemiskool “Diiva” õpilastest oli võistlustules 15 võimlejat, kellest viis said kaela medalid. Kuldmedalid võitsid Liisi Leppik ( 2004 A- grupp) ja Mirelle Uibokand ( 2002 A- grupp). Hõbeda võitis tihedas konkurentsis Anete Aunbaum ( 2000 A- grupp), pronksmedalid võitsid Helena Jäe ( juunior A- grupp) ja Kristel Jõudu ( 2004 B- grupp). Õnnitleme kõiki medalivõitjaid!

Tublilt esinesid veel Liisa- Lotte Pehter, kes saavutas 4 koha ja Narine Grigorjan, kes aavutas 6 koha 2003 A- grupis. Korraliku tulemuse tegid ka Gerda Jäe ja Grete Liisa Melgas, kes saavutasid vastavalt 5 ja 6 koha 2004 A- grupis. Neljanda koha saavutas Keilin Lepaste 2002 A- grupis. Kuuendad kohad saavutasid veel Miia Marta Tärgla ( 2003 B- grupp) ja Viktoria Valasevits (juunior B- grupp).

Treenerid on tulemustega rahul kuna võimlejad suutsid oma hea vormi võistlustel realieserida. Linnalaagris saalis veedetud tunnid on oma ülesande täitnud. Kuna hooaja lõpuni jääb veel kaks kuud siis loodame, et võimlejad on sama töökad edasi ja ei jää “loorberitele puhkama”. Edu ja jaksu kõikidele õpilastele ning lastevanematele.

Järgmised võistlused toimuvad 14.-15. aprill Narvas (Eesti noorte MV).