Eile lõppes Lootuste KV II etapp iluvõimlemises

a4PRESSITEADE
Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool “Diiva”

 

08.aprill 2013.a

Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool “Diiva” iluvõimlejad olid Lootuste KV II etapil edukad.
Nädalavahetusel toimus Tallinnas Kalevi Spordihallis Lootuste KV II etapp iluvõimlemises, kus osalesid parimad võimlejad üle Eesti.
Tartu SS Kalev Võimlemiskool “Diiva” õpilased võitsid 12 medalit. 1999 vanuseklassis võitis Helena Jäe lindikavas ja rõngakavas hõbemedali ning pallikavas ja kurikakavas pronksmedali.
2000 vanuseklassis võitis Eesti juunioridekoondise kandidaat Anete Aunbaum pallikavas kuldmedali ja kurikakavas hõbemedali.
2002 vanuseklassis saavutas Mirelle Uibokand kurikakavas hõbemedali ja 2003 vanuseklassis Liisa-Lotte Pehter pallikavas hõbemedali.
2004 vanuseklassis võitis Liisi Leppik vabakavas pronksmedali ja pallikavas hõbemedali ning samas vanuseklassis oli ka edukas Gerda Jäe kes saavutas rõngakavas hõbemedali ja pallikavas pronksmedali.
Tüdrukute treenerid Maria Filippova ja Tiina Tolmoff ütlesid, et nii uue klubi kohta on see väga hea saavutus ning loodame et õpilased suudavad jätkuvalt head vormi näidata veel sellel kuul toimuvatel Eesti Noorte MV ja Eesti MV iluvõimlemises.

A gruppide kõik tulemused leiad www.piruett.ee ja B gruppide tulemused www.triumf.ee