Eesti MV 2018

28.-29. aprill toimus Tartus a.le.coq Spordimajas Eesti meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises. Iluvõimlemise juunioriklassis saavutas 63 sportlase seas mitmevõistluses parima tulemuse Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool “Diiva” võimleja Narine Grigorjan (treenerid Tiina Tolmoff ja Maria Tõnissaar). Juunioriklassis saavutas I koha Adelina Beljajeva (VK Elegance) ja II koha SK Nord iluvõimleja Polina Murashko. Tartlannadest tegid juunioriklassis veel tublid esitused Gerda Jäe (Tartu Spordiselts Kalev “Diiva”, treenerid Maria Tõnissaar ja Tiina Tolmoff), kes sai finaali (8 parima hulka) kurikakavas, Hanna Mari Halgma (VK Rütmika, treener Kristiina Noor), kes sai finaali pallikavas, Victoria Põllumäe (VK Rütmika, treener Diana Laskova), kes sai finaali rõngakavas ja Marie-Anett Kaasik (VK Rütmika, treener Diana Laskova), kes sai finaali lindikavas.

Meistriklassis mitmevõistluse võitis VK Piruett võimleja Carmen Marii Aesma (treener Larissa Gorbunova), teise koha saavutas samuti VK Piruett võimleja Viktoria Bogdanova (treener Larissa Gorbunova) ja kolmanda koha saavutas VK Elegance võimleja Melany Keler.

Meistriklassis oli tartlastest parim Carmel Kallemaa (VK Janika, treener Janika Mölder), kes saavuats mitmevõistluses 5. koha ja pallikava finaalis 2. koha. Tubli võistluse tegi veel VK Janika meistriklassi võimleja Maris Meikar (treener Evelin Daniel), kes saavutas mitmevõistluses 7. koha.

TULEMUSED