Diiva Cup 2021 online võistlus

Eile korraldasime rahvusvahelist online võistlust, millest võtsid osa võimlejad Eestist, Soomest, Lõuna-Koreast, Prantsusmaalt, Rumeeniast ja Brasiiliast.

Kahjuks pidime tehnilistel põhjustel live ülekande peatama, kuid videod vaatamiseks kättesaadavad meie YouTube kanalil.

TULEMUSED

Meistriklass A

  • Carmen Grigorovitš lindikava 1. koht, mitmevõistlus 2. koht ja rõngakava 3. koht
  • Narine Grigorjan rõnga- ja lindikava 2. koht, mitmevõistlus 3. koht

2005 A

  • Polina Hardikova rõnga- ja lindikava 1. koht, mitmevõistlus 3. koht

2007 A

  • Avetisyan Alexandra pallikava ja mitmevõistlus 3. koht, kurikakava 4. koht

2008 A

  • Kutkin Mia rõngakava 2. koht, mitmevõistlus 3. koht, kurikakava 5. koht
  • Laanejõe Kristelle pallikava 1. koht, rõngakava ja mitmevõistlus 5. koht
  • Kutkin Sandra kurikakava 3. koht, rõngakava ja mitmevõistlus 6. koht

2009 A

  • Kavald Doris rõngakava 7. koht, kurikakava 8. koht, mitmevõistlus 9. koht

2009 B

  • Obiremko Milena mitmevõistlus 6. koht

2010 A

  • Narusing Simoona kurikakava 6. koht, rõngakava ja mitmevõistlus 7. koht

2011 A

  • Plumer Lizette mitmevõistlus, rõnga- ja kurikakava 2. koht
  • Laht Rianna rõngakava 1. koht, vabakava 2. koht ja mitmevõistlus 3. koht
  • Soasepp Ulyana rõngakava 3. koht, vabakava ja mitmevõistlus 4. koht
  • Kommusaar Brita rõngakava 4. koht, mitmevõistlus 5. koht, vabakava 6. koht

2011 B

  • Annuk Roberta Anette mitmevõistlus 5. koht

2012 A

  • Osula Arin mitmevõistlus 2. koht, vaba- ja rõngakava 3. koht
  • Kutkin Elis vabakava 2. koht, rõngakava ja mitmevõistlus 4. koht

2012 B

  • Mamontova Sofia mitmevõistlus 2. koht
  • Lepik Jaslyn Kristelle mitmevõistlus 4. koht

2012 B

  • Prokofjeva Darina vabakava 1. koht

Lasteklass RGG

  • Lasteklassi rühm (Narusing Simoona, Vallimets Uljana, Grigorjan Lusine, Hõbejärv Rebeka, Võsso Maarjan, Obiremko Milena) 2. koht

Noorteklass RGG

  • Noorteklassi rühm (Kutkin Sandra, Kutkin Mia, Laanejõe Kristelle, Paas Loviisa, Arestov Eleri) 1. koht

Juunioriklass RGG

  • Juunioriklassi rühm (Makarenkova Angelika, Sorge Liisbet, Päll Viktoria, Logina Mia – Marie, Ets Emma Emberlin, Gorjunova Sofija) pallkava 1. koht, lindikava 1. koht, mitmevõistlus 1. koht

TULEMUSED

Palju õnne!

Scroll Up