Diiva Cup 2020 tulemused

Posted on 20/09/2020Comments Off on Diiva Cup 2020 tulemused

Sel nädalavahetusel korraldasime Tartus A. Le Coq spordihoones Diiva Cup’i.

A-grupi tulemused

Meistriklass

  • Narine Grigorjan kurikakava 2. koht, mitmevõistlus 3. koht, rõnga- ja pallikava 4. koht
  • Carmen Grigorovits mitmevõistlus 4. koht, kurikakava 5. koht, rõngakava 6. koht
  • Liisi Leppik lindikava 3. koht
  • Gerda Jäe lindikava 2. koht, kurikakava 4. koht
  • Keilin Lepaste kurikakava 6. koht

2005

  • Polina Hardikova hüpitsakava 1. koht, kurikakava 2. koht, mitmevõistlus 3. koht, pallikava 6. koht

2006

  • Angelika Makarenkova mitmevõistlus, lindi- ja hüpitsakava 1. koht, kurikakava 2. koht
  • Viktoria Päll pallikava 2. koht, mitmevõistlus ja lindikava 3. koht, kurikakava 4. koht
  • Mia-Marie Logina hüpitsakava 2. koht, kurikakava 3. koht, pallikava ja mitmevõistlus 4. koht
  • Emma Emberlin Ets hüpitsa- ja pallikava 3. koht, mitmevõistlus 5. koht, kurikakava 6. koht

2007

  • Liisbet Sorge hüpitsakava 2. koht, palli- ja kurikakava 6. koht, mitmevõistlus 5. koht
  • Karina Saealle lindikava 6 koht

2008

  • Elina Saealle rõnga- ja kurikakava 4. koht, mitmevõistlus 5. koht
  • Kristelle Laanejõe pallikava 2. koht
  • Sandra Kutkin rõngakava 5. koht
  • Sofija Gorjunova pallikava 5. koht
  • Mia Kutkin kurikakava 6. koht

2009

  • Eleri Arestov kurikakava 4. koht, rõngakava 6. koht, mitmevõistlus 5. koht
  • Loviisa Paas rõngakava 3. koht
  • Doris Kavald mitmevõistlus 12. koht
  • Kamilla Totšonaja mitmevõistlus 13. koht

2010

  • Simoona Narusing vabakavas 4. koht
  • Uljana Vallimets mitmevõistlus 14. koht
  • Lusine Grigorjan mitmevõistlus 15. koht

2011

  • Lizette Plumer vabakavas 4. koht, rõngakavas 6. koht ja mitmevõistluses 5. koht
  • Ulyana Soasepp mitmevõistlus 13. koht

2012

  • Arin Osula rõngakava ja mitmevõistlus 5. koht, vabakava 6. koht
  • Elis Kutkin rõngakava 4. koht ja mitmevõistlus 6. koht

B-grupi tulemused

Juunioriklass

  • Alexandra Avetisyan mitmevõistlus 11. koha

2010

  • Rebeka Hõbejärv mitmevõistlus 15. koht
  • Maarjan Võsso mitmevõistlus 17. koht
  • Adelina Dudkina mitmevõistlus 23. koht
  • Ringa Nemvals mitmevõistlus 24. koht
  • Milena Obremko mitmevõistlus 25. koht

2011

  • Rianna Laht mitmevõistlus 5. koht
  • Brita Kommusaar mitmevõistlus 9. koht
  • Roberta Anette Annuk mitmevõistlus 15. koht

2012

  • Sofia Mamontova vabakava 8. koht
  • Jaslyn Kristelle vabakava Lepik 11. koht

2013

  • Darina Prokofjeva vabakava 2. koht
  • Kärolin Kartsep vabakava 8. koht

Kõik tulemused on leitavad SIIT