20.-21. aprill toimusid Tartus Eesti MV ilu- ja rühmvõimlemises

b1Anete Aunbaum saavutas Eesti meistrivõistlustel iluvõimlemise juunioriklassis rõngakavas pronksmedali!

 

20.-21. aprill toimusid Tartus Eesti meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, kus Tartu parimana saavutas Anete Aunbaum juunioriklassi mitmevõistluses 4. koha ja pääses kõikides vahendites (rõngas, pall, kurikad, lint) pühapäevasesse finaali. Juunioriklassi mitmevõistluse kuldmedali võitis Lana Frolova (VK Piruett), hõbemedali Anna Kovalenko (SK Nord) ja pronksemdali Diana Doman (SK Nord).

Finaalis õnnestus Tartu SS Kalev Võimlemiskool “Diiva” õpilasel neljast kavas kõige paremini rõngakava, mis tagas tublile võimlejale pronksmedali. Anete Aunbaum on alles sellest hooajast juunioriklassis, see annab lootust,et järgmisel hooajal on tulemused veelgi kõrgemad.

Juunioriklassis tegi tugeva võistluse veel Helena Jäe, kes saavutas 26 võistleja seas mitmevõistluses 7. koha ja kurikakavaga finaalis 4. koha.

Meistriklassis krooniti Eesti absoluutseks meistriks Karina Jerõgina (SK Nord), hõbemedali sai kaela Viktoria Bogdanova (VK Janika Tallinn) ja pronksmedalile tulid võrdsete punktidega Olga Bogdanova (VK Janika Tallinn) ja Carmel Kallemaa (VK Janika).

a10