Lootuste KV-lt mitmeid poodiumikohti!

Reedel ja laupäeval toimusid Narvas Lootuste Karikavõistlused juuniori- ja meistriklassile.

Juunioriklasssi 2006A vanusegrupis oli meie võimlejatest parim Angelika Makarenkova. Angelika võitis nelja kava kokkuarvestuses 2. koha! Lisaks võitis Angelika vahendite eraldiarvestuses 1. koha hüpitsakavas ja saavutas nii palli- kui lindikavas suurepärase 2. koha.

Samas vanusegrupis võitis Karina Krit hüpitsakavas 2. koha (mitmevistluses 9. koht)! Emma Emberlin Ets saavutas mitmevõistluses 10. koha, Mia-Marie Logina 15. koha ja Viktoria Päll 16. koha.

Juunioriklassi 2005A vanusegrupis võitis Polina Hardikova 2. koha pallikavas ja 3. koha lindikavas. Mitmevõistluses saavutas Polina 4. koha. Anita Korotkova saavutas mitmevõistluses 5. koha ning oli nii palli- kui lindikavas 4. kohal.

Juunioriklaassi 2004A vanusegrupis saavutas mitmevõistluses 7. koha Carmen Grigorovitš. Carmen võitis kurikakavas 3. koha. Gerda Jäe saavutas mitmevõistluses 9. koha ning võitis pallikavas 2. koha. Liisi Leppik saavutas mitmevõistluses 10. koha, Alina Prokofjeva 12. koha ja Kristel Jõudu 20. koha.

Meistriklassi 2003A vanusegrupis võitis Victoria Põllumäe mitmevõistluses 2. koha! Victoria võitis lindikavas 1. koha ning palli- ja kurikakavas 2. koha! Mitmevõistluses võitis 3. koha Marie-Anett Kaasik! Marie-Anett võitis 1. koha pallikavas, 2. koha rõngakavas ja 3. koha kurikakavas! Narine Grigorjan saavutas mitmevõistluses 4. koha ning võitis nii rõnga- kui pallikavas 3. koha!

Palju, palju õnne ja palju edu juba neljapäeval algaval Miss Valentine võistlusel!

Kõik tulemused on leitavad SIIT