Tutvustus

Tartu Spordiselts Kalev halduses olev Tartu Veevärgi Spordihoone on peamiselt noorsportlaste treeningkohaks, kuid kui soovite oma sõprade või töökaaslastega sportida siis see on selleks õige koht. Spordihoone ja riietusruumid on 2010 aastal täielikult rekonstrueeritud. Võimalus on ka kasutada sauna lisatasu eest.

Spordisaal- 282,6 m2

Spordisaal on hea valgustuse ja kõrgusega. Saalis on võimalik mängida korvpalli ja võrkpalli. Korvpalliväljak on tavamõõtmetest 2 meetrit lühem ja kitsam suurte korvidega väljak. Seega on mõeldav laste korvpalli ja harrastajate treeningud. Samuti on võimalus tegeleda tantsu- ja võimlemistreeningutega. Spordisaal on Tartu Spordiselts Kalevi Võimlemiskooli „Diiva“ (www.vkdiiva.eu) kodusaaliks. Spordisaali põrand on kaetud linoleumiga.

Väike saal- 202 m2

Lauatennise jaoks on võimalused ja tingimused olemas igas vanuses sportlaste treeninguteks. Saali kasutab Tartu Spordiselts Kalevi Võimlemiskool „Diiva“ balleti treeninguteks. Seintel on olemas peeglid ja võimlemisstange, maas on vaibad. Sobilik võimlemise rühmatreeninguteks, aeroobikaks, joogaks jne.